KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773070

nr 1677 3070

August Berg

(1885-1924)

Oljemålning, August Berg (1885-1924), Landskap med gård. Signerad. Olja på duk, 36x39 cm, yttermått inklusive ram: 46x49 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2025
kl 18:57:02

3/2 18:07:03 1      Vinnande bud